November 2011

SONP - I. kolo

30. november 2011 at 19:58 | Small Bikiette |  Competitions.
Hi darlings.
Konečně jsem uzavřela přihlášky do SONP. :)
Jedno kolo bude trvat vždycky týden, což znamená, že další kolo bude 7. prosince!
Je mi jedno, jak si budete shánět hlasy, já dám ale tomu, kdo si o něj první napíše,
až mi to půjde později, dám tomu, komu budu chtít dát JÁ. ;)
Takže tady jsou soutěžící:

TT- Nejoblíbenější knižní postava.

27. november 2011 at 12:38 | Bikiette^ |  Téma týdne
Bez rozmyšlení bych napsala Harryho Pottera. Ale nemůžu. Proč? Knihy o Harrym Potterovi jsem nikdy nečetla. No dobře, pár stránek jo. Ale moc mě to nebavilo. Filmy mi přijdou lepší, možná proto, že jsem na Harrym závislá. ♥
Nejoblíbenější knižní postava? Jodie. Na 90% tu knihu nebudete znát, ale co už. Já tu knihu miluju, četla jsem ji už asi 5x, možná i víckrát. Nepočítám to.
Moje sestra Jodie. Pearl a Jodie jsou sestry. Mladší Pearl je malá, stydlivá a ustrašená. Jodie je skoro o tři roky starší a je odvážná, ztřeštěná a drzá - a Pearl ji zbožňuje. Když si jejich rodiče najdou novou práci v Melchester College, viktoriánské internátní škole připomínající gotický hrad, dívky tu ve společnosti několika dětí stráví nezvyklé a trochu fantastické prázdniny. S novým domovem se ale všechno začíná pomalu měnit. Jodie byla vždycky vůdkyní - ale teď je to Pearl, kdo si najde nové přátele: vysokého a výstředního Harleyho a paní Wilberforceovou, manželku ředitele, která ji pozve do své úžasné knihovny. Zato Jodie jako by přitahovala další a další průšvihy - hádá se s mámou, děsí malé děti, flirtuje s mladým zahradníkem.
Pokud to chcete opravdu vědět - Jodie se nakonec zabije.
Můžete si tu knihu přečíst, napsala ji Jacqueline Wilsonová. Rozhodně doporučuji! :)
Moje sestra Jodie

Lidi jsou jako psi.

25. november 2011 at 17:17 | Bikiette^ |  deníček.
Jo, já vím. Blbej nadpis. Ale nic lepšího mě nenapadlo.
Tento týden je zajímavej. Ani nevím proč, ale líbil se mi. I když, ve třídě je pořád "ticho". Nebavíme se spolu. A určitě ani nezačneme. Ale - už je mi to jedno. Oni si za to můžou taky! :/
V pondělí jsme v hudebce zpívali na známky. Zpívala jsem s Hankou Zahradu ticha. Každá jsme zpívala úplně něco jinýho, zástupce hrál moc pomalu /podle nás/, ale i přesto jsme dostali 1 :D V úterý jsme byli v tělocviku venku, a BĚHALI jsme. Venku kosa jak něco, klouzalo to, byla námraza a jinovatka - ale my prostě musíme hrát hru, při které se běhá. A padá.
Ve středu jsem měla mít KONEČNĚ referát, ale zase se posunul. Ve čtvrtek to bylo super, na chodbě ♥. Nebudu to tu moc rozepisovat, ale jedním slovem - bylo to boží ♥. Jo, a mám už ten mobil, takže chystám to DIY ;)
Dneska byla celkem nuda, ale o velký přestávce to taky ušlo :). Na víkend ještě plány nemám, ale asi se budu hlavně učit, něco sem dám - však uvidím. Teď jse jdu koukat na TV, papá.
PS: Proč ten nadpis? Lidi jsou jako psi - Když jdete venku se psem /na vesnici/, kolem domu, kde je na zahradě pes, většinou začne štěkat na toho vašeho. Ale najednou začne štěkat další. A další. A to stejný je s lidma - když se 2 lidi hádají, pořád se do toho někdo cpe, kecá do toho, i když to s ním nemá nic společnýho. Nesnáším to. Neřeším.
+ zapište se prosím do SONP - zde.

SONPostavička

25. november 2011 at 14:32 | Bikiette^
Takže.. po dlouhý době tu máme další soutěž. Tentokrát jde o SONP (Soutěž O Nejlepší Postavičku)
Byla bych ráda, kdyby se alespoň někdo zapsal. Kdo se chce zapsat, napište do komentářů. ↓

1. Přezdívka
2. Blog
3. Název postavičky
4. Souhlasíš s pravidly?

Pravidla:
1. Ze soutěže nemůžeš odejít (jen pokud rušíš blog!)
2. Pokud budeš prohrávat, nenadávej tu sprostě!
3. Soutěží se jen s KRESLENÝMI POSTAVIČKAMI (Hello Kitty, Spongebob, Šmoulinka, atd.)
PS: Jak si budete shánět hlásky, to už je mi jedno, já dám tomu, kdo napíše jako první.

Shopping.

19. november 2011 at 20:32 | Bikiette^ |  deníček.
Hi, darlings.
Jak jsem vám psala, dneska jsem byla nakupovat.
Moc toho není, ale pokud se chcete kouknout →
click CČ.


Good morning.

19. november 2011 at 8:19 | Bikiette^ |  deníček.

Good morning, my darlings.

Doufám, že jste se vyspaly stejně dobře jako já. Jak už jsem psala, dneska pojedeme s mamkou nakupovat, a snad ubyde zase pár věcí z Wish listu /menu/.
Rifle, baseballová mikina, myš k ntb, košile, nějaká ta mašličková sponka, nebo kozačky. Mám tam toho moc.
Včera jsem večer dělala oddělovače k novému designu /který nastavím po neděli/, a myslím, že se povedli. Však uvidíte sami :)
Ještě přesně nevím, v kolik pojedeme, ale pokud dopoledne, tak článek čekejte až tak kolem páté odpoledne. Ukážu vám, co jsem si koupila, a pak sem hodím asi nějakej ten Outfit. Ještě uvidím. Zatím se tu mějte, a já se jdu "zkulturnit".. :DJen tak ze školy.

18. november 2011 at 12:47 | Bikiette^ |  deníček.
Hi, darlings.
Zrovna píšu ze školy. Je poslední hodina, informatika. Jako cenu útěchy za to, že nemáme ředitelský volno máme volnou hodinu na počítačích. Můžeme si dělat, co chceme, kromě facebooku. Tak jsem na blogu. Jako vždy se tu nudím, a sleduju, co dělají ostatní. Někteří hrajou hry, poslouchají písničky z YT, nebo si s někým povídají. Jinak, neřeště, pokud budu psát divně.. nemám čas, a nesnáším tuto klávesnici :D Jak přijedu domů, přijede ten chlap na ten mobil- KONEČNĚ! Mobil by prý měl být do 3 dnů- takže další měsíc čekání. Zítra asi pojedeme nakupovat, takže to sem pak asi hodím. No nic, zatím se mějte fájn, a papa.

Bikiette^

309717_10150354721328233_246670963232_8315092_908979886_n_large


FIMO, plány a postel.

17. november 2011 at 13:49 | Bikiette^ |  deníček.
Hi, darlings.
Včera mi přišli věci z FIMA. 3 páry náušnic (pecky), a 3 přívěšky na krk. Vše z tohoto blogu: http://shopaholik.blog.cz/
Jsem moc spokojená, tady jsou fotky. Jinak, promiňte mi tu kvalitu. Je to focené z mého starého mobilu, protože ten nový ještě nemám, a máme rozbitej foťák. Já pořád mamce říkám, ať koupí novej, ale ona nic. Bohužel, fakt sorry.


I hate myself and I want to die.

8. november 2011 at 14:49 | Bikiette^ |  deníček.
I hate myself and I want to die.
Nenávidím se a chci zemřít. Znáte ten pocit? Ten pocit, když máte přátelé, ale stejně se cítíte sami. Když v sobě musíte dusit tajemství. Když milujete někoho, kdo ani neví, že existujete. Když se doma hádáte s rodiči. Když se všechno jen se*e!
Když ztratíte nejlepší kamarádky. I když si najdete nové, díra v srdci zůstane. Navždy. Musím se učit - ale copak to jde, když se mi v hlavě točí tolik myšlenek, tolik otázek, na které už asi nikdy nenajdu odpověď. Zjistila jsem, kolik jsem udělala chyb. Kolik jsem řekla špatných věcí. Jen škoda, že nejde vrátit čas.
Každej den slyšet, jaká jsem namyšlená, sobecká, hnusná, trapná, bezcitná - to už mě unavuje, rozesmívá, ale zárověň i nudí. Ani nevím, co se to vlastně děje. V hlavě jen černo, a myšlenky pořád, pořád dokola.

No, to je vše k mému nudnému, a zřejmě trapnému životu.
Nemám na nic náladu. Ani kriminálky mě už nebaví, a to obyčejně kriminálky miluju. Teď už ale ne.
Nemám náladu ani na blog. Nelíbí se mi tu. Takže se nedivte, kdybych během dnešního dne opět změnila design.
Já vím, jsem hrozná. Měla jsem naplánované i články, ale už sem dám jen dva, abych nespamovala blog. Mějte se, papa.

43826343_large


Christmas Wish list.

5. november 2011 at 13:00 | Bikiette^ |  deníček.
Tak tady je pár věcí, které chci na Vánoce.
Myslím, že toho není moc. :)

© Copyright 2011 - 2012
...